Szur-szur: maszt w Tenczynku

W Tenczynku mimo protestów mieszkańców postawiono masz telekomunikacyjny. Od tej pory złowroga technologia 5G będzie zatruwać życie tenczynkowianom.

Na co dzień mieszkańcy tej małej miejscowości muszą zmagać się z falami radiowymi, internetem w swoich komórkach oraz telewizji. Teraz jednak miarka się przebrała. Mimo protestów w Tenczynku postawiono maszt 5G. Miejscowi lękają się, że przez to ich nieruchomości stracą na wartości, a zdrowie będzie zagrożone.

W grę przecież wchodzi kruchy kod genetyczny. Dzieci będą rodzić się z autyzmem, zaś dorośli doznają uszkodzeń układu nerwowego czy nawet mózgu. Już teraz krowy przestały dawać mleko, kury znoszą czarne jaja, a kłosy zboża nie chcą wyrosnąć. Krąży nawet plotka, że jednemu z okolicznych zaczęły wyrastać na plecach rybie łuski. Ile jeszcze potrwa ten koszmar? Czy Tenczynek okaże się drugim Czarnobylem? Czy dostawcy miernych światłowodów będą musieli wycofać się z prominentnej wsi? Czas pokaże, jak potoczą się dzieje ludzkości.

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.