Zapalił zioło na …….komisariacie.

Choć codziennie do komisariatu Policji przy ul. Zamoyskiego w Krakowie zgłaszają się osoby z różnymi problemami, są wśród nich i takie, które mundurowi  na pewno na długo zapamiętają.

W minioną niedzielę, w godzinach porannych przyszedł do Komisariatu Policji V w Krakowie młody mężczyzna. Człowiek ten od początku zachowywał się nerwowo i irracjonalnie, co wzbudziło niepokój funkcjonariuszy. Ponadto 24-latek cały czas palił papierosa, a kiedy dyżurny zwrócił mu uwagę, co do poprawności jego zachowania oświadczył, że nie pali papierosa ale marihuanę. Na pytanie mundurowych, czy posiada przy sobie środki odurzające, przyznał, że tak i wyciągnął z kieszeni niewielką ilość marihuany zawiniętą w papier. Następnie dobrowolnie przekazał swoje zawiniątko policjantom. Dodatkowo 24-latek oświadczył, że posiada większe ilości marihuany w mieszkaniu na krakowskim Podgórzu. Mało tego pochwalił się mundurowym, że konopie indyjskie…sam wyhodował. Kiedy funkcjonariusze pojechali z mężczyzną pod wskazany przez niego adres, 24-latek przyniósł policjantom plastikowe pudełko zawierające zasuszone ziele konopi indyjskich. Wykonane badanie potwierdziło, że w pudełku znajdowało się ponad 2 gramy marihuany.

24-latek, choć sam przyznał się do swoich narkotykowych „zasobów” odpowie karnie za ich posiadanie, grozi mu do 3 lat więzienia.

 

 

 

źródło: malopolska.policja.gov.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.