Magda Gessler i Anna Mucha rozpoczynają współpracę. Razem podbiją świat!

Ostatnimi czasy Magdalena Gessler zaskoczyła wszystkich i napisała autobiografię. Z pewnością historia życia tak barwnej i w pewnych kręgach kultowej postaci zainteresuje wszystkich. Jednak co z tym wszystkim wspólnego ma powszechnie lubiana i szanowana aktorka Anna Mucha?

Któż z nas nie zna najsłynniejszej i przez wielu wskazywanej na najlepszą, restauratorki w Polsce Magdy Gessler. Pani Magdalena słynnie jako kreatorka smaków i gustów, królowa telewizji TVN, najbardziej surowe podniebienie w kraju, osoba, która zabójczo skutecznie wykryje wszystkie kuchenne szwindle i nieprawidłowości, a nagrodzi wysokie standardy sztuki restauratorstwa, Wonder Woman polskiej gastronomii, po prostu ikona stylu. Jej show „Kuchenne rewolucje” jest szeroko komentowane, a cytat „Dlaczego wy trujecie ludzi?!” na stałe wszedł do popkultury. Anna Mucha to z kolei popularna i lubiana aktorka i gwiazda. Przeszła krętą drogę od dziewczyny z sąsiedztwa, przez skandalistkę pozującą w odważnych sesjach, w kolorowych magazynach, po wzorową matkę. Debiutowała w filmie „Korczak” mistrza Andrzeja Wajdy, potem zagrała w nagrodzonym siedmioma Oscarami filmie Stevena Spielberga „Lista Schindlera”, potem znów nawiązała współpracę z Wajdą przy filmie „Panna nikt”. Dziś gra Magdę w lubianym serialu „M jak Miłość”. Co połączyło obie panie?

Niedawno restauratorka wydała swoją autobiografię pt. „Magda”. W oficjalnej nocie na stronie internetowej Pani Magdy czytamy: „Fascynująca opowieść́ o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia, z której dowiadujemy się, jak długą i krętą̨ drogę̨ musiała przejść́ bohaterka, aby być́ tu, gdzie jest obecnie. Autorzy zabierają̨ czytelnika w niezwykle emocjonalną podróż, w której szczęście miesza się̨ z samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy, co okrutny. Opowieść́ o niezwykłej sile, wierze we własne możliwości i ciekawości świata, która pozwala sięgać́ po marzenia!”. Ta książka zapewne zainteresuje zagorzałych fanów Pani Gessler, a także pozwoli skonfrontować swoje wyobrażenia o tej postaci jej sceptykom. Przy spisywaniu bogatego i fascynującego życiorysu pomagał doradca podatkowy Gessler – Dominik Linowski, o którym gwiazda mówi, że przypomina jej pierwszego męża oraz…Johna Lennona.

Znaną od jakiegoś czasu praktyką wydawniczą jest, że po ukazaniu się książki w wersji tradycyjnej – papierowej, pojawia się audiobook (nazywany dawniej książką mówioną). W tych okolicznościach przed Magdą Gessler i wydawcą stanął ważny i jakże ważki wybór – jaką osobę wybrać do przeczytania książki. Restauratorka nie zastanawiała się długo – wybór szybko padł na lubianą aktorkę Annę Muchę.

Poruszona dojmującą siłą oddziaływania książki aktorka napisała na swoim Instagramie: „Jest napisane z czułością, chociaż nie zawsze. To jest rodzaj kobiecości i hedonizmu, który jest po prostu w trybie master”, po czym dodała „Magda (wraz z Dominikiem Linowskim) napisała świetną książkę – autobiografie, którą naprawdę gorąco Wam polecam! Dziękuje, że mnie wybrałaś do przeczytania tej historii. Totalne wyróżnienie i wzruszenie”.

Co sądzą Państwo o współpracy tych znamienitych gwiazd i ciekawych osobowości? Czy ta ekscytująca współpraca pozwoli obu Panią jeszcze jaśniej zabłysnąć na firmamencie polskiego show-biznesu? O tym przekonamy się wkrótce!

 

Autor: W.L.

Źródła:

se.pl

gesslermagda.pl

youtube.com

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.