Krakowski pojedynek pretendentów do III ligi

IV liga Keeza: Wieczysta Kraków pokonała Garbarnię II Kraków.

Garbarnia odświeżyła sporą część składu, gdzie można spotkać czołowe nazwiska. Wieczysta podobnie, ściąga najlepszych zawodników i sukcesywnie pcha się po szczeblach lig. Taki pojedynek musiał być emocjonujący.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Garbarnii. W 30. minucie Dawid Malik strzelił gola, a już w 40. trafił jego kolega z drużyny Kacper Laskoś. Dwie bramki w 10 minut miały oznaczać koniec Wieczystej.

Po przerwie do gry wróciła zupełnie inna drużyna. w 53. minucie Patryk Misiak strzelił na 2:1, a w 61. wyrównał na 2:2. Od tej pory Wieczysta zaczęła grać z pełną parą i w 73. minucie piłkę w siatce umieścił Jakub Bąk. W 90. minucie gwoździa do trumny Garbarnii dobił Radosław Majewski.