Okręgówka: Zieleńczanka przegrała ze Spójnią

Klasa Okręgowa: Zieleńczanka Zielonki przegrała ze Spójnią Osiek-Zimnodół-Zawada.

Od początku było widać, że mecz należy do Spójni Osiek-Zimnodół-Zawada. Jednak gole zaczęly padać dopiero w drugiej połowie.  57. minuta – Jan Świda, 59. – Przemysław Żmuda, 66. – Paweł Duda i tym oto sposobem Spójnia prowadziła aż 3:0. Zieleńczance dopiero udało się trafić w 82. minucie (Michał Zywczak). Jednak na odpowiedź od gospodarzy nie trzeba było czekać długo, w 83. minucie Wojciech Niemczyk strzelił na 4:1. W tym momencie drużyna z Zielonek dostała dodatkowej siły i zaczęła atakować. W doliczonym czasie gry padły dwa gole: 90+3 (Paweł Jaworski), 90+5 (Karol Zabiegaj). Niestety gościom mimo starań nie udało się wcisnąć gola na remis.