Burdy w Kamieniu – historia prawdziwa (?)

Kpina i żenada w wykonaniu Przelom.pl – pisze strona LKS Start Kamień. Z oświadczenia klubu, naszych rozmówców i przesłanych materiałów wyłania się inny obraz wydarzeń. Kibice Chrzanowa utrzymują swoją wersję i mają dla Kamienia radę…

Przypomnijmy, chodzi o mecz Startu Kamień z Fablokiem Chrzanów, który został przerwany po rozpoczęciu się pojedynku pomiędzy kibicami drużyn.

Pragnący zachować anonimowość jeden z zawodników drużyny z gm. Czernichów przesłał nam nagranie oraz zdjęcie do tego artykułu, dodając:

Proszę, jak się zachowywali kibice Fabloku, cały mecz prowokacje, chlanie wódki i szukanie zaczepki, śpiewając „jazda z ku***”.

Wszystko to było w towarzystwie rodzin z dziećmi i innych widzów.  LKS Start Kamień pisze wprost, że to dwóch mężczyzn dopingujących drużynie z Chrzanowa „zaatakowało kibica Startu Kamień, kopiąc i uderzając w twarz”. Na meczu był prezes Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów – Józef Cichoń. Poprosiliśmy go o komentarz. W momencie jego otrzymania niezwłocznie go opublikujemy.

Konflikt między kibicami jednak nie słabnie, widać to po komentarzach zarówno na profilu Przełom.pl – Portalu Ziemi Chrzanowskiej, jak i LKS Start Kamień. Jeden z kibiców Falboku napisał na profilu Startu Kamień wprost:

/ Facebook

 

 

Uprzejmie prosimy kibiców obu drużyn o nieużywanie słów niecenzuralnych w komentarzach, gdyż takowe będą usuwane. 

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.