Wygrana Polski z Albanią. Czy na pewno nam to pomogło?

Wtorkowy mecz Polski z Albanią zakończył się wynikiem 1:0. Zwycięskiego gola strzelił w 77 minucie Karol Świderski. Spotkanie zostało w pewnym momencie przerwane, ponieważ po strzelonym golu w polskich piłkarzy poleciały z trybun butelki. FIFA zapowiedziała wyciągnięcie konsekwencji, ponieważ nie godzi się na takie zachowania.

Czy dla Polski wygranie ze słabą Albanią 1:0 jest powodem do dumy? Przed spotkaniem coraz więcej głosów było o dymisji trenera Paulo Sousy w przypadku przegrania. Ma on wielu przeciwników, ponieważ w swojej karierze niewiele osiągnął z prowadzonymi klubami niskiego szczebla, a także prowadzenie reprezentacji Polski nie idzie mu za dobrze.