Wisła Kraków triumfuje! Kibice zachwyceni!

Wisła Kraków spadając do I Ligi według planów ma tam pozostać tylko na jeden sezon i od razu wrócić do Ekstraklasy. Jednak wyniki meczów dają jej obecnie 6 miejsce w tabeli po 11 kolejkach. Krakowski klub pokrzepił serca kibiców rozgramiając w sobotę znicza Pruszków 6:2. Początkowo pierwszego gola w 22 minucie strzelili goście i aż do 37 minuty prowadzili 0:1. Na szczęście pod koniec pierwszej połowy Wiślacy otworzyli worek z bramkami i zdążyli trafić do siatki przeciwnika aż trzykrotnie. Druga połowa to już tylko była formalność i poprawienie wyniku.

Bramki: 0:1 Nagamatsu 23, 1:1 Goku 37, 2:1 Rodado 45+1, 3:1 Rodado 45+3, 4:1 Baena 40, 4:2 Nagamatsu 82, 5:2 Villar 84, 6:2 Goku 90+3

fot: Wisła Kraków