Garbarnia Kraków odpada z Pucharu Polski

Porażka krakowskiej drużyny.

Garbarnia Kraków przegrała z liderem Ekstraklasy Lechem Poznań. Po porażce 0:4 drugoligowiec odpada z Pucharu Polski. Lech wyszedł na mecz w osłabionym składzie z kilkoma zawodnikami, którzy rzadko pojawiają się w meczach Ekstraklasy.

Od początku piłkarze stosowali atak pozycyjny, co już w 16. minucie przełożyło się na zdobycie bramki przez Filipa Marchwińskiego. 7 minut później do siatki trafił Artur Sobiecha. Trzeci gol padł również w pierwszej połowie i to dopiero w 32. minucie Alan Czerwiński dobił strzał Nika Kwekweskiri w poprzeczkę. W drugiej połowie Garbarnia szukała swojej szansy na zdobycie chociaż honorowego gola, ale bezskutecznie. Za to poznaniacy trafili jeszcze w 64. minucie za sprawą Radosława Murawskiego.