Wisła Kraków: Grzegorz Pater chciałby oglądać klub w europejskich pucharach

 „Jestem bardzo za tym, żeby inwestować w młodzież, stawiać na swoich chłopaków. Wiemy, że inaczej wyglądało to za czasów Bogusława Cupiała, który miał swoje poglądy na temat szkolenia. Mówiąc obrazowo, nie chciał wypiekać, wolał kupić gotowy bochenek chleba. Myślę jednak, że Wisła jest takim klubem, w którym powinno się mocno postawić na szkolenie” – powiedział były piłkarz Wisły, Grzegorz Pater.

Grzegorz Pater, aktualnie trener IV ligowego Orła Ryczów, niegdyś piłkarz Wisły Kraków, uważnie śledzi to, co dzieje się w klubie. Według niego Wisła Kraków nadal ma potencjał, aby być czołową Polską drużyną. Jego radą dla klubu jest aby zamiast kupowania dobrych zawodników, zajęli się lepszym szkoleniem talentów z Polski, których nie brakuje. Mamy nadzieję, że Pater zostanie wysłuchany i za kilka lat Wisła Kraków z powrotem po wielu latach przerwy zagości w Lidze Mistrzów.

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.