Także w Tenczynku będą kolędować

Dzisiejsze święto i wiążący się z nim dzień wolny od pracy to okazja do wielu występów i integracji społeczności. Nie inaczej będzie w Tenczynku (gm. Krzeszowice). Chór Cantate Anima wraz z zespołem instrumentalnym Con Il Cuore zapraszają na koncert kolęd i pastorałek. Widowisko „Tobie Mały Panie…” rozpocznie się o godzinie 16.45.

„Tobie, mały Panie” – to kolejny koncert kolęd i pastorałek, w którym chór Cantate Anima oraz zespół instrumentalny Con Il Cuore muzyką i pieśnią będą opiewać radość z Bożego Narodzenia.

Dyrygentką będzie Joanna Grandys – Wnuk, a koonferansjekę poprowadzi Magdalena Banduła. Zespół instrumentalny zagra w składzie: Sławomir Kokosza – pianino, Ewa Zielińska – skrzypce, Lilianna Korbiel – skrzypce, Paweł Szeptyński – altówka  Edyta Matonóg – wiolonczela, Emanuela Rejdych-Warmińska – flet, Mateusz Koszyk – klarnet, Dominik Tekielak – fagot, Maja Szpoton – dzwonki.

Koncert odbędzie się dnia 6 stycznia 2023 o godzinie 16.45  w kościele parafialnym p.w. św. Katarzyny w Tenczynku.

/ fot. Facebook Chór Cantate Anima – Stowarzyszenie Kultury Wokalnej Tryton

 

 

 

 

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.