Samorządowcy zapraszają do rozmowy

Paweł Kowal – były europoseł i wiceszefa MSZ, obecnie Poseł na Sejm RP będzie gościem najbliższego spotkania Klubu Obywatelskiego w Skawinie. Spotkanie będzie miało miejsce już w najbliższą środę, 1 lutego o godz. 17.00 w skawińskim Pałacyku „Sokół”. Wydarzenie będzie miejscem do rozmowy nie tylko na temat obecnej sytuacji politycznej w naszym kraju, ale przede wszystkim o tym, co dzieje się w Ukrainie, Rosji i Białorusi.

Rozmowa ze znanym i cenionym historykiem, politologiem i publicystą, specjalistą polityki wschodniej organizują w ramach Klubu Obywatelskiego przedstawiciele różnego szczebla samorządu: Jacek Krupa, radny wojewódzki i Marszałek Małopolski w latach 2015-2018, radni powiatowi Anna Wąsowicz i Łukasz Krupa oraz radny miejski Marek Klimczyk.

Kluby Obywatelskie to ogólnopolska inicjatywa wspierająca dialog międzypokoleniowy, debatę samorządowców z organizacjami pozarządowymi i ruchami miejskimi, aby wspólnie wyciągać wnioski i móc pracować nad nowymi projektami i pomysłami. Przez kilka lat w całym kraju odbyły się setki spotkań z politykami, naukowcami i społecznymi aktywistami.

 

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.