„Metropolia Krakowska – Metropolia Możliwości”

Mieszkasz w jednej z 15 gmin: Kraków, Biskupice, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Niepołomice, Skawina, Świątniki Górne, Wieliczka, Wielka Wieś, Zabierzów lub Zielonki? Leżą one w obszarze Metropolii Krakowskiej.

Chcesz się dowiedzieć:
  • dlaczego warto tu mieszkać, spędzać wolny czas, rozwijać się i prowadzić biznes?
  •  jak Metropolia Krakowska kształtuje się na tle innych metropolii?
  •  jakie zachęty inwestycyjne oferuje nasz obszar?

Poznajmy się bliżej! Więcej o Metropolii Krakowskiej oraz powodach, dla których warto tu mieszkać, spędzać wolny czas, rozwijać się i prowadzić biznes można dowiedzieć się z publikacji przygotowanej przez nas w ramach projektu Kraków Metropolitan Area for Business. Znajdują się w niej m.in. najważniejsze dane statystyczne dotyczące obszaru metropolitalnego w całości oraz indywidualnie opracowane dla poszczególnych gmin Metropolii Krakowskiej. Warto zerknąć także jak Metropolia Krakowska prezentuje się na tle innych, krajowych i zagranicznych Metropolii, jakie zachęty inwestycyjne oferuje i dlaczego warto tu żyć i prowadzić biznes – czytamy na stronie www.

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją na stronie:

https://kma4business.metropoliakrakowska.pl/aktualnosci/publikacja-metropolia-krakowska-metropolia-mozliwosci

 

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.