Drugoligowe derby Krakowa. Hutnik zremisował z Garbarnią

Drugoligowe derby Krakowa. Hutnik zremisował z Garbarnią.

Na Suchych Stawach został rozegrany zaległy mecz 7. kolejki II Ligi, który był dwuktrotnie przekładany.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, po golach: 25 minuta – Jakub Wilczyński (Hutnik Kraków), 84 minuta – Wojciech Slomka (Garbarnia). Przez długą część meczu Hutnik prowadził, jednak miał problem ze sforsowaniem defensywy rywala. Szanse na odwrócenie losów spotkania pojawiły się przy golu wyrównującym. Garbarnia dostała wiatru w skrzydła i napierała na przecinika, jednak bezskutecznie. Tym samym drużyny podzieliły się punktami i dały swoim kibicom ciekawy mecz do oglądania.