Zaginął mężczyzna

17 czerwca w Luborzycy zaginął starszy mężczyzna. Józef Mazurkiewicz (75 l.) wyszedł z domu o 4.00 nad ranem w samej piżamie i nie wrócił. Poszukuje go policja.

Zaginiony pojawił się w okolicach Centrum Kultury i Promocji w Baranówce w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Około godziny 5.40 widziano go już na ulicy Kocmyrzowskiej w Krakowie. O 6.20 monitoring zarejestrował go na Rondzie Czyżyńskim, a o 6.35 szedł Aleją Pokoju do skrzyżowania z ul. Centralną.

Człowiek ten choruje, dlatego należy go jak najszybciej odnaleźć. Jest szczupły i ma 175 cm wzrostu. Włosy krótkie, szpakowate, wąsy, zielone oczy. Jego piżama to krótkie, granatowe spodenki z żółtym napisem i czarny podkoszulek bez rękawów. Skarpety ciemne i gumowe klapki z napisem FILA.

Jeśli ktokolwiek go widział, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Słomnikach na nr tel. 47 834 61 11 lub na nr 112.

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.