Utrudnienia w ruchu drogowym związane z protestem rolników!

Utrudnienia w ruchu drogowym związane z protestem rolników!

Już jutro 9 lutego w piątek w całej Polsce na drogach pojawią się blokady związane z protestem rolników. W powiecie krakowskim będą one zlokalizowane na trzech odcinkach dróg: w Widomej, w Cholerzynie i w Pobiedniku Wielkim.

 

  •  W Widomej (9.00 – 00.00) – odbędzie się zgromadzenie publiczne kierowców ciagnikami rolniczymi, co spowoduje blokadę dwóch rond oraz przejść dla pieszych na Węźle Widoma (droga nr 7 oraz nr 772).
  • Kryspinów – Cholerzyn – Liszki w godzinach 10.00 – 18.00. Kolumna ruszy z parkingu przy Zalewie o godz. 10:00 drogą wojewódzką nr 774 i wjedzie na drogą wojewódzką nr 780 w kierunku Krakowa do Węzła Mirowskiego (Rondo im. Herbera Hoovera). Następnie będzie się przemieszczać drogą wojewódzką nr 780 w kierunku Liszek do ronda Krzyża Świętego i powrót do ronda im Herbera Hoovera. Trasa będzie się zapętlać.
  • Pobiednik Wielki w godzinach 10.00 – 15.00. Przejazd protestujących ciągnikami rolniczymi rozpocznie się w okolicy stacji benzynowej i będzie przebiegał drogą nr 79 w kierunku Ronda Mogilskiego.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Krakowie

Fot: Francja – protest rolników 

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.