Remis Sokoła Kocmyrzów z LKS Jawiszowice

Za nami kolejne mecze IV Ligi „Keeza”, a w niej remis Sokoła Kocmyrzów z LKS Jawiszowice 3:3.

Mecz zaczął się dla gospodarzy z Krakowa obiecująco już dwoma trafieniami Michała Guja w 27. i 32. minucie. Niestety chwilę później goście wykorzystali przerwę przeciwników i strzelili gola kontaktowego 41.  minucie(Dawid Płonka).

Po przerwie, w 49. minucie znów Jawiszowice: Adrian Korczyk celnie trafił do siatki. W 72. minucie goście kolejny raz strzelali i również skutecznie (Dawid Płonka). Gospodarze musieli zabrać się do działania: z dwubramkowej przewagi nagle zaczęli przegrywać. Ostatecznie w 75. minucie Paweł Brak wyrównał. Później mimo usilnych starań obu drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu i oba zespoły musiały podzielić punkty między siebie.