„Będę z Tobą” czy „Ja na Ciebie lecę”?

Krzeszowice stawiają na dwa dni z gwiazdami (podobnie w czerwcu zrobi Zabierzów). Mogilany stawiają jednak na 1 dzień i zabawę disco polo. Jak spędzić wiosenne weekendy?

Na krzeszosickim rynku w weekend 28/29 maja zaplanowano występy m.in. Marcina Dańca, lokalnych artystów i zespołu LemON. Gmina Zabierzów już teraz zaprasza z kolei na swoje dni 18/19 czerwca (wśród artystów m.in.: Viking Gabor, VIDEO, Stachurky i Various Manx z Kasią Stankiewicz).

W bardziej „biesiadnym” stylu poszła gmina Mogilany. „Majówka w Mogilańskim Dworze” to wydarzenie, które na trwałe wpisało się już w kalendarz małopolskich wydarzeń – w tym roku jest to już dwudziesta akcja na rzecz niepełnosprawnych w Konwencie o.o. Bonifratrów w Konarach. Przed laty – poza lokalnymi wykonawcami – gwiazdą koncertu był m.in. zespół Brathanki, Alicja Majewska czy Magda Steczkowska. Były też programy kabaretowe: grupy Koń Polski, czy Marcina Dańca. Jubileuszowy koncert ma jedną gwiazdę: zespół POWER PLAY (znani m.in. z hitów „Ja na Ciebie lecę”, czy „Skok w bok”). Po tym nastąpi zabawa taneczna.

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.