Słomniczanka Słomniki przegrywa z Tempo Białką

Słomniczanka Słomniki przegrywa z Tempo Białką.

Aż 5:1 – taki wynik padł w spotkaniu rozegranym w Białce. Słomniczanka Słomniki wróciła na tarczy, jednak udało im się strzelić chociaż jedną bramkę. A zapowiadało się zupełnie inaczej.

Gole nie padały przez pierwsze 42 minuty meczu, następnie Krzysztof Piekarczyk dał gospodarzom prowadzenie. Minutę później po strzale Patryka Matyska był remis. Długo nie trwała stabilna sytuacja Słomniczan, bo zaraz po przerwie w 46. minucie stracili bramkę (Roman Hutyria). Gospodarze trafili jeszcze 3 razy, w  59. minucie Paweł Marek, w 74. minucie Tomasz Wacławik i w doliczonym czasie 90+2 minucie Michał Puzik.