Złote ordery

Bogusław Król, wójt Gminy Zielonki, został wyróżniony w IX edycji ogólnopolskiego rankingu Perły Samorządu 2021. W konkursie Dziennika Gazeta Prawna wyróżniono ponadto całą gminę Zielonki.

Wójt otrzymał odznaczenie za sprawne zarządzanie gminą, która rozwija się nie tylko pod względem gospodarczym, lecz również w takich sferach, jak edukacja czy zdrowie. Tegoroczna gala odbyła się w Gdyni.

– Wyróżnienia przyznawano on-line. Nie skupiam się na rankingach, dla mnie najważniejsze jest zadowolenie mieszkańców, bo dla nich pracujemy jako samorząd. Ale to miłe, że jesteśmy wyróżnieni, że zauważono naszą pracę – całej gminy i moje działania jako wójta – powiedział Bogusław Król, wójt gminy Zielonki w rozmowie z „Dziennikiem Polskim”.

,,Perły samorządu” przyznaje się samorządom w pięciu kategoriach: gospodarka, edukacja, zdrowie i opieka, cyfryzacja, środowisko naturalnie. Wyróżnienie w konkursie otrzymał również Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa.

fot. zielonki.pl

 

 

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.