Zabierzów walczy o Kasię

Już za tydzień koncert charytatywny.

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zaprasza w ostatni weekend karnawału na Koncert Charytatywny. Impreza będzie zorganizowana w klimacie karnawału lat 70 i 80-tych. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie oraz rehabilitację Kasi. Jako bilety będą sprzedawane „cegiełki”. Maksymalna liczba osób uczestniczących w wydarzeniu to 90 ze względu na pandemię COVID-19.

Kiedy: 27.02.2022 godzina 17:00

Gdzie: Zabierzów ulica Szkolna 2

O akcji dla Kasi opowiada jej mąż:

Żona uległa ciężkiemu wypadkowi. Została potrącona przez samochód. Nie dotarła do przedszkolnych dzieci, które na nią czekały i nie wróciła też do swoich ukochanych córek – Oliwi, Martyny i Dagmarki. Dziś dziewczynki z utęsknieniem czekają na ukochaną mamę. Nie potrafią odnaleźć się w zaistniałej rzeczywistości – bez jej uśmiech, ciepłych ramion, życzliwości i troski, którą każdego obdarzała.

Kasia natychmiast trafiła do szpitala, gdzie rozpoczęła się dramatyczna walka o jej życie. W wyniku wypadku doznała poważnego urazu głowy, obrzęku mózgu, krwotoku i krwiaka w miejscu nieoperacyjnym – przy rdzeniu mózgowym. Niestety, jej stan był krytyczny, a lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Tak bardzo się bałem…

Żona została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Z czasem powoli przestano podawać leki, niestety Kasi nie udało się wybudzić. Z lękiem i rozdartymi sercami patrzymy w przyszłość. Na tym etapie nie wiemy, jak dalekie zmiany zaszły w jej organizmie. Jednak już teraz, ujawnił się paraliż lewej strony ciała. Lekarze sugerują, że musimy przygotować się na bardzo długą i bardzo kosztowną rehabilitację, aby Kasia w jakimkolwiek stopniu wróciła do sprawności i samodzielności.

Akcja wsparcia na siepomaga TUTAJ.

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.