Wyjątkowa willa

Willa Domańskich w Nawojowej Górze zachwyca blaskiem.

Mało znany zabytek architektury Młodej Polski inspirowany włoskimi willami znajduje się w Nawojowej Górze. Pomimo wielu lat nadal zachwyca blaskiem i wiele osób dziwi się, że tak piękny budynek jest ukryty za drzewami tuż przy głównej drodze. Jest to idealne miejsce do organizacji wesel i imprez okolicznościowych w plenerze. Dzięki dużemu parkowi z malowniczymi ruinami można poczuć klimat minionej epoki. Świetnie sprawdzi się też na imprezę w stylu lat 20.

Willa zapewnia gościom unikalne wrażenia estetyczne, a współtworzący z nami – doskonałe jedzenie, wystrój kwiatowy, oprawę muzyczną etc. Dla przykładu – pochodzenie Willi jest tak młodopolskie (została wybudowana w roku 1925) jak i włoskie (Karol Gustaw Domański oparł jej wygląd na tym co widział i naszkicował we Włoszech), dlatego też przygotowujemy dla gości menu oparte na potrawach polskich i włoskich. Wszystko naturalnie łączy się tutaj w spójną, piękną, jedyną w swym rodzaju, polską, ale i kosmopolityczną, europejską i ponadczasową całość – tak to wyjątkowe miejsce opisują obecni właściciele.

Zapraszamy na stronę: www.willadomanskich.pl

ul. Prochownia 14, 32-065 Nawojowa Góra

kontakt: info@willadomanskich.pl

Fot: Jakub Mnich fb: @MNICHESTATES

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.