Wisła Kraków pokonuje Legię Warszawę!

Za nami kolejny mecz emocjonującej ekstraklasy, a w nim triumf Wisły Kraków nad Legią Warszawą. Jest to dobry sygnał, ponieważ po ostatnich dwóch porażkach i remisie Wisła Kraków wzięła się do gry i dwa razy wygrała.

Wynik skromny, bo 1:0, ale pokonano nie byle kogo – wielokrotnego mistrza Polski. Zwycięskiego gola strzelił w 29. minucie Brown po asyście Yeboah. W meczu było pełno emocji, bo warszawiacy strzelili też w 66. minucie bramkę wyrównującą, jednak po weryfikacji VAR uznano ją za nieważną.

Po tym meczu Wisła Kraków zajmuje w tabeli 3. miejsce i traci 4 punkty do lidera Lecha Poznań.