Wieczysta Kraków rozgromiła Sokół Kocmyrzów

Wieczysta Kraków rozgromiła Sokół Kocmyrzów.

W sobotnim meczu 26 marca piłkarze Wieczystej Kraków rozgromili zespół Sokoła Kocmyrzów, aż 7:0. O pewnej wygranej było już wiadomo od pierwszych minut na boisku, ponieważ już w drugiej minucie padła bramka. Do przerwy goście prowadzili trzema bramkami. Mecz przyciągnął rzesze wiernych kibiców, którzy zaciekle dopingowali swoją drużynę. Na trybunach zgromadziło się ich aż 400. Gole strzelili: Jankowski 2′, 14′, 63′, Mišák 33′, Peszko 54′, 70′, Linia 87′. Sokół najlepszą okazję do zdobycia honorowej bramki miał w 84 minucie, ale uderzenie zza pola karnego Braka trafiło w słupek.