Uwolnij potencjał: LKS „Błękitni” Modlnica oraz KS „Płomień Jerzmanowice

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca.

Udział w nim może wziąć każdy mieszkaniec Małopolski, który skończył 16 lat. Tak jak w latach ubiegłych, mieszkańcy mają 1 głos i mogą go oddać tylko na 1 zadanie z subregionu, w którym mieszkają. Uwaga – żeby głosować w BO Małopolska nie trzeba być zameldowanym w Małopolsce.

Zachęcamy na głosowania.

 

Głównym celem projektu jest podniesienie standardu szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży przez wyposażenie dwóch klubów piłkarskich z powiatu krakowskiego, tj. LKS „Błękitni” Modlnica oraz KS „Płomień 2010″ Jerzmanowice, w niezbędny sprzęt sportowy, urządzenia i elementy do przygotowania boisk do zajęć szkoleniowych oraz akcesoria treningowe, takie jak: przenośne bramki treningowe, dresy, stroje sportowe i piłki. Realizacja projektu przyczyni się do popularyzacji aktywnego trybu życia w powiecie i wpłynie pozytywnie na młodzież, która będzie mieć doskonałe warunki do rozwijania swojego potencjału sportowego. Podsumowaniem projektu będzie organizacja dwóch turniejów w formie festynów sportowych, jeden w Modlnicy, a drugi w Łazach, z udziałem zaproszonych klubów i akademii piłkarskich z terenu Małopolski. W czasie trwania turnieju uczestnicy będą mieli możliwość spotkań i rozmów z zaproszonymi gośćmi – m.in. znanymi byłymi i obecnymi zawodnikami piłkarskiej Ekstraklasy.

 

Zadanie adresowane jest do zawodników i zawodniczek w wieku 5-17 lat, mieszkańców powiatu krakowskiego.

Miejsce realizacji i obszar oddziaływania zadania

Zadanie będzie realizowane w Modlnicy, w gminie Wielka Wieś oraz w Jerzmanowicach i w Łazach w gminie Jerzmanowice-Przeginia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.