Szansa dla młodych piłkarzy już niedługo w Krakowie (i nie tylko!)

Bochum Camp szansą dla młodych piłkarzy.

Zapraszamy na Bochum Fussball Camp, który odbędzie się w Krakowie w dniach 19-23 lipca 2021 roku na obiektach LKS Mogilany i KS Wróblowianka. Obóz skierowany jest do zawodników z całej Polski urodzonych w latach 2003-2015. W programie przewidziano treningi z gwiazdami Bundesligi, Reprezentacji Polski, oraz Niemiec, 4 treningi dziennie przez 5 dni, dla najlepszych zawodników zaproszenia na testy do centralnej Akademii Vfl Bochum w Niemczech.

Dwóch odważnych zwycięzców pierwszej edycji uczestniczyło w testach.  Byli oni sprawdzani pod kątem motorycznym, mentalnym i technicznym. Mieli możliwość trenowania z I zespołami w kategoriach U17 i U19 klubu z Bochum. – To był fantastyczny czas – krótko skomentował w mediach społecznościowych ten wyjazd Marcin Kępa, prezes LKS Mogilany. Liczymy na to, że więcej wzrastających gwiazd zostanie zauważonych i pomogą osiągać Polskiej reprezentacji sukcesy, zamiast porażek (jak w ostatnim meczu ze Słowacją).

fot. FB VFL Bochum Fussball Camp Krakow

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.