Śmierdzi ci z ust? Mamy na to radę!

Ta jedna prosta metoda sprawi, że pozbędziesz się brzydkiego zapachu z ust na bardzo długo. Stosuj ją przez zaledwie kilka dni, a natychmiast zobaczysz różnicę. Metoda w 100% naturalna, bez żadnych medykamentów!

Wybierasz się na randkę, ale krępujesz się, ponieważ śmierdzi ci z ust? A co jeśli nadarzy się okazja, by skraść swej miłości namiętny pocałunek? Cuchnący odór dobywający się z jamy ustnej może zniechęcić do nas nawet najbardziej zadurzonego partnera.

Na szczęście podkrakowskie.info niesie Wam, drodzy Czytelnicy z niewygodnym problemem, z dawna wyczekiwaną pomoc. Umówiwszy się na randkę, pijcie przez kilka dni wcześniej wodę z ogórków kiszonych. Byle regularnie! Wartości bakteriobójcze zawarte w zalewie sprawią, że wasze jamy ustne, przełyki oraz żołądki oczyszczą się. W ten sposób wyeliminujecie nieprzyjemny zapach.

A jeśli to nie pomoże, pamiętajcie, by skontaktować się z lekarzem. Przyczyną brzydkiego zapachu może być też zgorzel powstająca w zębie.

Natomiast o radach, jak zapobiec cuchnącym stopom, napiszemy już wkrótce!

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.