Rekrutacja ruszyła

Ruszyła rekrutacja na studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zachęcamy maturzystów, aby rejestrowali się na wymarzone kierunki.

1 czerwca 2021 ruszyła rekrutacja na studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Łącznie uniwersytet oferuje ponad 270 kierunków, zarówno w trybie stacjonarnym (14,6 tys. miejsc), jak i niestacjonarnym (2,5 tys. miejsc). Z nowych kierunków będzie można wybrać między innymi Filologię ukraińską czy też Zarządzanie polityką społeczną.

Rekrutacja trwa od 1 czerwca do 5 lub 8 lipca (w zależności od kierunku). Wyniki zostaną podane 16 lipca. Jeśli mają Państwo pociechy, które wybierają się na studia, zachęcamy, by przypomnieć o zbliżających się terminach – młodzi bywają niefrasobliwi. Dla tych, którzy przeoczą pierwszy nabór albo którym noga powinęła się na maturze mamy dobre wieści. Na większości kierunków rusza zazwyczaj dodatkowa tura naboru.

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.