Rekreacyjny Rajd Rowerowy: niespełna tysiąc zawodników

Dołącz do listy startowej! Trasa MAXI: Zalew Kryspinów – Zalew Chechło w Trzebini, trasa MINI: Zamek w Rudnie – Trzebinia – rowerzyści wyruszą na trasę w sobotę, 14 maja. Możliwe utrudnienia w ruchu!

Na stronie facebookowej Rekreacyjny Rajd Rowerowy Trzebinia na bieżąco jest aktualizowana liczba uczestników. Ostatni wpis liczy 689 osób wyścigu MAXI i 191 zawodników w wyścigu MINI.

Przy rejestracji i odbiorze pakietu każdy uczestnik musi złożyć własnoręcznie podpisane oświadczenie ze swoimi danymi osobowymi oraz akceptacją regulaminu rajdu. Za dzieci do lat 18 oświadczenie składają opiekunowie. Druki oświadczeń do pobrania na stronie www.tck.trzebinia.pl oraz dostępne będą w miejscu wydawania pakietów.

Organizatorzy informują, że Rajd rozpocznie się o godz. 12:00 przy Zalewie na Piaskach – Kryspinów, następnie trasa będzie przebiegać drogą powiatową nr 2189K przez miejscowości Budzyń, Cholerzyn, Mników, następnie przez miejscowości Frywałd, Tenczynek, Rudno do Zalewu Chechło w Trzebini. Na czas startu rajdu chwilowo zostanie wstrzymany ruch na drodze powiatowej nr 2189K, natomiast nie przewiduje się całkowitego zamknięcia dróg. Przejazd rowerzystów będzie zabezpieczany przez policję (w związku z imprezą mogą występować chwilowe wstrzymania w przejeździe dla linii 209 i 269).

Patronatem Honorowym Rekreacyjny Rajd Rowerowy „Kryspinów” – Trzebinia objęli: Jarosław Okoczuk – Burmistrz Miasta Trzebini, Paweł Miś – Wójt Gminy Liszki, Andrzej Uryga – Starosta Powiatu Chrzanowskiego oraz Waldemar Wszołek – Przewodniczący Rady Miasta Trzebini.

 

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.