Przekonany o bezgranicznym poparciu

Marszałek Ryszard Terlecki słynie z „interesujących” wypowiedzi, które są głosem PiS-u, a nie wypada ich mówić szeroko. Teraz po wizycie u nas pochwalił się 100% poparciem. Pozostaje zapytać: kiedy ono przekroczy sto procent?

W miniony weekend odbyło się wiele imprez dożynkowych. Są one okazją do podziękowania rolnikom za ich trud oraz do integracji społeczeństwa. Stanowią one także platformę do promocji dla polityków – tych lokalnych działaczy, jak i twarzy z pierwszego szeregu.

Relacji z wydarzeń było wiele z każdej strony, jednak interesujące podsumowanie zamieścił Ryszard Terlecki, poseł Prawa i Sprawiedliwości z naszego terenu, szef klubu parlamentarnego i wicemarszałek Sejmu.

Polityk – chwaląc się na Twitterze obecnością w Brzeziu (gm. Zabierzów) i Dubiu (gm. Krzeszowice) w powiecie krakowskim oraz Wolbromiu w powiecie olkuskim – jest przekonany o pełnym poparciu mieszkańców dla rządzącej partii. Marszałek Terlecki jest nazywany „ustami” PiS-u, prezentuje to, co rzeczywiście myślą członkowie, niezależnie od partyjnych przekazów.

Czy to zaklinanie rzeczywistości czy przekonanie o własnej doskonałości i nieomylności?

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.