Półkolonie czas zacząć!

Półkolonie w Szkole Podstawowej w Iwanowicach rozpoczęły się wczoraj. Dziś trwa kolejny dzień pełen wrażeń i ciekawych zajęć, jakie organizatorzy zaplanowali dla wszystkich uczestników. Regulamin półkolonii już podpisany.
W ramach zajęć wchodzą warsztaty taneczne, wczoraj odbyło się też spotkanie z funkcjonariuszką Komendy Powiatowej Policji w Krakowie st. asp. Beatą Dulewicz. Opowiedziała ona dzieciom o sytuacjach zagrożenia, aby podczas półkolonii były przygotowane na najgorsze. Otrzymały także odblaski oraz karty informujące o bezpieczeństwie podczas przebywania nad wodą. Wszyscy wiemy, że skoki na główkę skończyć mogą się na wózku inwalidzkim. A tego dla naszych pociech byśmy nie chcieli!
Na tych, którzy na półkolonie wybrali się po raz pierwszy, czeka jeszcze jedno traumatyzujące doświadczenie, a mianowicie chrzest. Podkrakowskie.info postara się dotrzeć do tego, jak on wyglądał i czy nie brakło keczupu i majonezu wylewanych na nagie ciało.
Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.