PLEBISCYT: teraz Iwanowice!

Kolejną gminą, w której się zatrzymujemy są Iwanowice. Wybieramy najlepszego kandydata na wójta w tej gminie na dziś (luty 2022). Wybory już w przyszłym roku.

Zgłoszonymi kandydatami są: obecny włodarz gminy – Robert Lisowski (lajk), radny powiatu krakowskiego – Marek Piekara (serce), gminny radny i konkurent w poprzednich wyborach z poparciem PSL – Mirosław Rosa oraz sołtys Naramy i jeden z koordynatorów Polski 2050 Szymona Hołowni – Gwidon Winiarski.

Głosowanie rusza w sobotę, 19 lutego br. o godz. 21.00 i trwa trzy dni – do wtorku 22 lutego, godz. 21.00.

Podaj dalej!

Niezależne wybory wójtów i burmistrzów

Portal podkrakowskie.info organizuje plebiscyt stanu poparcia ewentualnych kandydatów na szefów gmin powiatu krakowskiego. Pierwsza edycja została ogłoszona 31 stycznia 2022 r., a do 15 lutego czytelnicy mogli zgłosić swoich kandydatów za pomocą komentarza lub wiadomości na portalu społecznościowym Facebook lub mailem na adres redakcja@podkrakowskie.info. Od 16 lutego 2021 rozpoczęły się głosowania w poszczególnych gminach – trwają one trzy dni, głosować można na stronie portalu na Facebooku za pomocą „reakcji” – lajk, serce, przytulenie, wow.

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.