Obnażała swe ciało na Rynku Głównym

Do nieobyczajnego wybryku doszło na Rynku Głównym w Krakowie. Kobieta obnażała się przed żołnierzami. Może nawet trafić do aresztu.

W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja, że w rejonie Rynku Głównego obnażyła się przed maszerującymi żołnierzami i innymi przechodniami. W związku z tymi doniesieniami krakowscy policjanci wszczęli postępowanie, które miało na celu wyjaśnienie okoliczności i zidentyfikowanie ekshibicjonistki.

– Policjanci po kilku dniach ustalili dane kobiety i miejsce, w którym może przebywać. 28 maja br. została ona wylegitymowana przez policjantów w rejonie Nowej Huty, nieopodal miejsca zamieszkania. Tego samego dnia w Komisariacie Policji VII wykonane zostały czynności z 33-latką, która odmówiła składania wyjaśnień. Po przeprowadzonych czynnościach kobieta usłyszała zarzut nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym – informuje podkom. Piotr Szpiech, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Do sądu skierowany został wniosek o jej ukaranie. Za taki czyn sąd może orzec karę aresztu, ograniczenia wolności, grzywnę lub karę nagany.

Fot. Łukasz Razowski

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.