Nowy piłkarz ze Śląska Wrocław zasili szeregi Wisły Kraków

Marcin Bartoń niebawem dołączy do drużyny „Białej Gwiazdy”.

Wisła Kraków poinformowała, że od 1 lipca 2021 do ich składu dołączy Marcin Bartoń. Ten młody, utalentowany 17-latek grał wcześniej w Błękitni Pustków Wilczkowski, Galakticos Sosna i Śląsku Wrocław. Bartoń, póki co będzie grał i trenował w składzie juniorów, ale z pewnością za jakiś czas ma szansę wyjść w podstawowej jedenastce normalnej drużyny. W poprzednim klubie miał okazję zadebiutować w seniorach i grał w meczu z Olimpią Elbląg. Swój występ przypieczętował bramką.

Wisła Kraków generalnie buduje się na nowo. Po słabym sezonie, zakończonym dopiero na trzynastym miejscu, zmiany objęły pozycje m.in. trenera, którym został nim 45-letni Słowak, Adrian Gula. „Biała Gwiazda” ma ponadto nowego dyrektora sportowego, w tej roli władze krakowskiego klubu ustawili Tomasza Pasiecznego (dyrektora… Cracovii w latach 2012-2013, a następnie pracującego m.in. dla Arsenalu Londyn i West Bromwich). W grę wchodzą też znaczne roszady w składzie drużyny.

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.