Nowa Generacja z powiatu krakowskiego?

Bliskie są Ci wartości demokratycznego państwa prawa, społeczeństwa otwartego i gospodarki wolnorynkowej? Masz pomiędzy 18 a 35 lat? Chcą zmienić Polskę i zapraszają na wyjazd, także osoby z naszego powiatu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz na stronie https://nowageneracja.platforma.org/ i uzyskać akceptację zgłoszenia. W każdym wydarzeniu będzie uczestniczyć maksymalnie 250 osób. Pierwsza edycja odbędzie się w dniach 17-19 czerwca w Gołkowicach Górnych. Uczestnicy mają zapewnione darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Południowo-wschodnia Polska to regiony tylko pozornie zdominowane przez prawicowych działaczy – mamy wielu młodych ludzi o poglądach centrowych, którzy muszą przede wszystkim uwierzyć we własne siły. Meet Up z pewnością im pomoże – mówi poseł Aleksander Miszalski, jeden z organizatorów wydarzenia.

„Meet Up – Nowa Generacja Platformy” – jest wydarzeniem, w którym udział wezmą najważniejsi politycy Platformy Obywatelskiej. Będą z nami także aktywni politycy i polityczki z Ukrainy i Białorusi.

Najważniejsze obszary tematyczne naszych spotkań to prawa człowieka i sprawy społeczne; zmiany klimatu, i ekologia; sprawy międzynarodowe i geopolityka oraz rynek pracy przyszłości i gospodarka. Chcemy skupiać się wokół młodych, świadomych i zaangażowanych ludzi, którzy razem z nami będą tworzyć Platformę Obywatelską i którzy razem z nami w najbliższych wyborach będą szli po zwycięstwo. Powiat Krakowski liczy wiele młodych osob zaangażowanych w rozwój naszych społeczności – to świetne miejsce takze dla nich! – mówi Grzegorz Małodobry, powiatowy radny z Platformy Obywatelskiej RP.

Zapisy ruszyły 24 maja. Rejestrować można się za pomocą formularza na stronie https://nowageneracja.platforma.org/. Na wydarzenia będą mogły zarejestrować się osoby między 18 a 35 rokiem życia. To nowoczesny format szkół letnich Platformy Obywatelskiej, które będą się odbywać w czterech edycjach regionalnych. Pierwsza będzie miała miejsce w dniach 17-19 czerwca w Gołkowicach Górnych niedaleko Starego Sącza. Uczestnicy mają zapewnione darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie. W każdym wydarzeniu będzie uczestniczyć maksymalnie 250 osób.

 

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.