Niezły film!

Dwa weekendy z dramatem i śmiechem w tle – tylko w Skawinie.

Film pod gołym niebem, gwieździsta noc, popcorn w ręce… Czy tak zapowiadają się dwa weekendy 24/25 lipca i 28/29 sierpnia na skawińskim rynku? Centrum Kultury i Sportu przygotowało interesujący repertuar na te cztery wieczory (seanse rozpoczynają się o godz. 21.00).

Co zobaczymy?

 • 24 lipca (sobota) – „Na noże” (reż. Rian Johnson, 2019)
  Nowoczesne, pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie. Obsada: Daniel Craig, Ana de Armas, Chris Evans, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Toni Collette.
 • 25 lipca  (niedziela) – „Dżentelmeni” (reż. Guy Ritchie, 2019)
  Brytyjska odpowiedź na „Pulp Fiction” na miarę XXI wieku! Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Alladyna, powraca w gangsterskie rewiry. Obsada: Charlie Hunnam, Colin Farrell, Henry Golding, Hugh Grant, Jeremy Strong, Matthew McConaughey, Michelle Dockery.
 • 28 sierpnia (sobota) – „Narodziny gwiazdy” (reż. Bradley Cooper, 2018)
  Melodramat muzyczny, trzeci już amerykański remake musicalu z 1937 roku. Nagrodzony Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę – „Shallow”. Obsada: Lady Gaga, Bradley Cooper Sam Elliott, Dave Chappelle, Anthony Ramos.
 • 29 sierpnia (niedziela) – „Parasite” (reż. Joon-ho Bong, 2019)
  Trzymająca w napięciu, nieprzewidywalna opowieść o rodzinie, w której czworo ludzi pozbawionych perspektyw wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Film zdobył cztery nagrody na 92. ceremonii wręczenia Oscarów w kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy film międzynarodowy i najlepszy scenariusz oraz otrzymał Złotą Palmę na Festiwalu w Cannes.
  Wszystkie seanse rozpoczynamy na skawińskim rynku o godzinie 21.00. Wstęp bezpłatny!   / info: Karolina Kozanecka, źródło: CKiS
Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.