Nie ma jak zdać prawa jazdy w Krakowie! Egzaminy nie odbywają się!!!

Nie ma jak zdać prawa jazdy w Krakowie! Egzaminy nie odbywają się!!!

Poważny problem mają osoby, które chcą zdać egzamin na prawo jazdy, ponieważ egzaminatorzy z Małopolskiego Ośrodku Ruchu Drogowego prowadzą akcję protestacyjną i nie przeprowadzają egzaminów. Na stronie internetowej MORDu zamieszczono komunikat:

„Uprzejmie informujemy, że w związku z akcją protestacyjną egzaminatorów w MORD w Krakowie wszystkie egzaminy zaplanowane na dzień 7 lipca b. r. (czwartek) w Oddziałach Terenowych przy ul. Balickiej 127 w Krakowie i przy ul. Stanisławy Leszczyńskiej 7 w Oświęcimiu nie odbędą się. Ponadto informujemy, że w ośrodku w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 33a odbędą się następujące egzaminy: Teoretyczne: wszystkie; Praktyczne: Kat. A, A1 : godziny rozpoczęcia: 6.00, 7.15; Kat. C+E: godziny rozpoczęcia: 14.00, 15.55, 18.10, 20.05, 15.00, 16.55, 19.10; Pozostałe egzaminy w ośrodku w Krakowie przy ul. Nowohuckiej 33a nie odbędą się.”

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.