Mogilany: przez remont odcinają mieszkańców od rynku

Rynek w Mogilanach to możliwość dotarcia do Urzędu Gminy, kościoła, Ośrodka Zdrowia, aptek i sklepów. Od poniedziałku mieszkańcy części Mogilan, Konar i Włosani nie będą mogli się tam dostać dzięki komunikacji zbiorowej. Informacji próżno szukać na stronie www mogilańskiego urzędu, czy profilu facebookowym. Czy władze Gminy chcą wyremontować rynek kosztem mieszkańców?

Z komunikatu MPK i strony Gazety Krakowskiej dowiadujemy się, że autobusy linii 275 i 285 nie będą już obsługiwać przystanków Mogilany Rynek i Mogilany Cicha (nie będzie zawracał na rynku).

Na facebookowych forach rozpoczęła się ogromna dyskusja, krytyka mogilańskiego wójta Piotra Piotrowskiego i członków Rady Gminy.

Wśród pytań na które będą musieli odpowiedzieć włodarze tej gminy jest także to, czy ta korekta jest tylko czasowa, czy przy okazji remontu nie ma próby wprowadzenia stałych zmian.

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.