Kraków. Mężczyzna atakował matki z dziećmi w trakcie zakupów!!?

O tej bulwersującej sprawie pisaliśmy wczoraj – mężczyzna zwyzywał i zaatakował matkę i jej niepełnosprawną córkę( o sprawie informowaliśmy tutaj ).Udało nam się ustalić ,iż dzieki zaangażowaniu internautów znane są już dane meżczyzny. Do sprawy odniósł się również dział prasowy sieci Auchan, na terenie którego doszło do ataku.  Rzecznik sieci Dorota Patejko „przeprasza Klientkę i jej córeczkę za brak reakcji ze strony ochrony. To niedopuszczalne. Każdy klient powinien czuć się u nas bezpiecznie”

Niestety to nie koniec sprawy. Zgłaszają sie kolejne matki , które zostały zaatakowane przez tego samego mężczyznę. Scenariusz zaswsze był taki sam – samotna mama z dzieckiem w sklepie w trakcie zakupów zostaje zaczepiona przez starszego meżczyznę, który całą agresję kieruje w strone dziecka!!!.

Pani Aneta , która padła ofiarę takie ataku opisuje jak to wyglądało : „Ten meżczyzna całą agresję skupił na moim synu. Krzyczał na niego a właściwie to się na niego wydzierał.  W takiej sytuacji matka broni dziecka przed atakiem  więc nie może zatrzymać sprawcy. Ochrona nie reaguję, nic nie robi. Meżczyzna nie niepokojony przez nikgo spokojnie odchodzi. W całym sklepie NIKT nie pomaga atakowanej matce i dziecku”

Pani Aneta dodaje, że takich ataków na  matki z dziećmi było więcej. Dochodziło do nich na terenie sklepu i w jego okolicy.

 

 

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.