Jarosław Królewski skomentował sytuację Wisły Kraków po porażce!

Jarosław Królewski skomentował sytuację Wisły Kraków po porażce!

Po ostatnim meczu w sezonie, który Wisła Kraków przegrała 0:3 z Termalika Bruk Bet Nieciecza prezes krakowskiego klubu Jarosław Królewski zabrał głos:

Nie jesteśmy zadowoleni z tego jak skończyliśmy sezon. Jest to dla nas duża porażka i myślę, że każdy czuje to bardzo mocno, a w szczególności ja. Jestem odpowiedzialny za wszystkie wybory, główna odpowiedzialność leży na mnie. Następnym razem będziemy się starali zrobić to lepiej. Zaczynamy już plan na kolejny sezon. Jest konieczność skompletowania kadry na europejskie puchary. Przed nami dużo wyzwań. Od jutra trzeba zacząć nowy dzień.

Wisła Kraków mimo zdobycia Pucharu Polski znajduje się na 10 miejscu 1 Ligi. Gdyby wygrała ostatni mecz miałaby szansę zagrać w barażach i awansować do Ekstraklasy. Teraz marzenia o powrocie na szczyt zostały skreślone. Fani klubu w jednym są zgodni i powtarzają słowo „kompromitacja”.

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.