IV liga: Sokół Kocmyrzów wygrywa z Dalin Myślenice

IV liga: Sokół Kocmyrzów wygrywa z Dalin Myślenice.

Za nami kolejny pełen emocji i niecodziennych zwrotów akcji mecz IV ligi. W niedzielę zostało rozegrane spotkanie w Kocmyrzowie pomiędzy lokalnym klubem, a przyjezdną drużyną – Dalinem Myślenice. Mimo przewagi Dalinu Myślenice przez większość meczu, ich zawodnicy do domu nie przywiozą ani punkta. W 31. minucie Michał Cienkosz strzelił gola na prowadzenie 0:1 dla gości. Później długo toczył się zacięty bój, jednak żadna z drużyn nie potrafiła ulokować piłki w siatce przeciwnika. Dopiero w 86 minucie niespodziewanie Andrzej Biel strzelił samobója doprowadzając do remisu. To dało wiatru w skrzydła Sokoła Kocmyrzów i 3 minuty później Szymon Pietrzyk zmienił wynik na 2:1.