IV liga: przegrana Słomniczanki

Słomniczanka Słomniki przegrywa z Unią Oświęcim w wyjazdowym meczu IV Ligi Keeza.

Unia Oświęcim pokonała Słomniczankę Słomniki na własnym boisku 3:1. Na początku meczu lepsze okazje bramkowe mieli goście, już w 10. minucie padł minimalnie niecelny bliski gola strzał. Przez większość pierwszej połowy to goście naciskali i dopiero w 38. minucie Michał Szewczyk strzelił, ale fatalnie spudłował.

Druga połowa zaczęła się zdecydowanie lepiej dla Unii Oświęcim, gdyż już niedługo po rozpoczęciu goście zaliczyli rękę we własnym polu karnym. Sędzia podyktował rzut karny, a także wykluczył zawodnika za drugą żółtą kartkę. Oczywiście karny nie został zmarnowany. Chwilę później padł kolejny strzał. Ostatni gol był znów z karnego, którego wykorzystał Michał Szewczyk.

gole: 18′ – Reczulski, 48′ (karny) – Szewczyk, 52′ – Snadny, 81′ (karny) – Szewczyk