Hutnik Kraków nieoczekiwanie zremisował we Wrocławiu

Przez większość meczu Hutnik Kraków wygrywał, jednak nie udało mu się utrzymać wyniku.

W pierwszej kolejce II Ligi Hutnik Kraków podczas meczu wyjazdowego zremisował 1:1 ze Śląskiem II Wrocław (rezerwy). Sporą część meczu prowadził, w 39. minucie po zagraniu z rzutu rożnego Tomasz Wojcinowicz główką strzelił gola. Po przerwie obie drużyny dążyły do zmiany wyniku, stało się to jednak dopiero w doliczonym czasie gry – sędzia przedłużył spotkanie aż o 6 minut i w ostaniej chwili podyktował rzut karny, ponieważ dopatrzył się faulu na Filipie Michalskim. Łyszczarz wykorzystał prezent posyłając piłkę z jedenastki do bramki.