Czterolatek wygrał z glejakiem i walczy o sprawność

Allan z Gminy Krzeszowice nadal walczy jego konsekwencjami glejaka mózgu – pomagają sąsiedzi i mieszkańcy!

Pomóż i Ty – podaj dalej!

Allanek to kilkuletni chłopiec z gminy Krzeszowice, który stoczył walkę najcięższą z możliwych – wygrał z guzem mózgu – glejakiem. Przeszedł dwie ciężkie operacje neurochirurgiczne i wyniszczającą chemię. Po dwóch latach walki chciałby cieszyć się ze zwycięstwa, ale sen z powiek spędza dalsza walka – tym razem o sprawność. Allana i jego siostrę samotnie wychowuje mama.

Można wspomóc Allana wpłatą za pośrednictwem https://www.siepomaga.pl/allan-kuras.

Mieszkańcy Gminy zorganizowali również grupę licytacyjną, na której nie tylko można pomóc ale trafić naprawdę bardzo ciekawe rzeczy począwszy od domowych wypieków i wyrobów po korepetycję z matematyki, czy przejazdy autami terenowymi. Sprawdź sam: https://www.facebook.com/groups/206408397914778.

Ostatnio mieszkańcy Tenczynka zorganizowali rajd po swojej miejscowości wraz ze zbiórką środków na której udało się zebrać ponad 5000 zł. Każda złotówka się liczy!

– Jesteśmy po jednej bitwie z glejakiem, ale wojna nadal trwa. Co będzie dalej? Dzisiaj tego nie wiem. Teraz skupiam się tylko na jednym celu – walce o sprawność i zdrowie synka. Dlatego bardzo proszę, pomóż Allankowi… – wzruszająco pisze mama chłopca.

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.