Czernichów: awantura o śmieci

Za rzadko i bez jasności harmonogramu?  Gmina Czernichów wybrała nowego odbiorcę odpadów komunalnych. Wygrała firma z Częstochowy, rozstrzygnięcie przetargu trafiło przed Krajową Izbę Odwoławczą – ostatecznie umowa została podpisana. To nie był jednak koniec kontrowersji… czytaj dalej.

W piątek Urząd, zarządzany przez Danutę Filipowicz, opublikował harmonogramy odbioru odpadów.

Nie dość, że za śmieci się płaci w zasadzie największy rachunek to jeszcze non stop będziemy o nich myśleć, czy przypadkiem nie trzeba dziś wystawić kosza czy worków. Ach nie, nie zawsze, w grudniu możemy zapomnieć i utonąć w śmieciach – pisze pani Katarzyna.

Brawo🤬 Mamy pod domem wysypisko śmieci zrobić? A w zimie do bio ładować śnieg?! Kto to wymyslil? Dobrze bylo to po co to zmieniać!!! – pani Zofia.

Zmieniać powinno się na lepsze nie na gorsze! Co to w ogóle za harmonogram ? z tego co widzę odpady zmieszane trzy miesiące pod rząd raz w miesiącu? to kpina. Inne odpady też są w inne dni niż te zmieszane, co to ma być? bez ściągi nikt się w tym nie połapie! Teraz każdy z mieszkańców gminy Czernichów będzie miał ten sam problem czyli … Czy dzisiaj czasem nie mieliśmy wyrzucić śmieci 🤔 – pan Mateusz.

To wypowiedzi z oficjalnego profilu gminy na Facebooku.

Ja dodam tylko, że pochodzę z Częstochowy i ta firma nie cieszy się tam pochlebną opinią (mało powiedziane). Zobaczymy jak będzie u nas 🙂 – pisze pani Anna.

Będziemy informowali o rozwoju tej sprawy.

Komentarze

Podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.