Charytatywne koncerty dla Ukrainy 20 marca

Charytatywne koncerty dla Ukrainy 20 marca.

  • Kapela Serc – Koncert w Nowohyckim Centrum Kultury

W niedzielę, 20 marca o godz. 17.00 w Nowohuckim Centrum Kultury dobędzie się koncert dedykowany walczącej Ukrainie. Wydarzenie wpisuje się w ogólnopolską akcję zainicjowaną przez Polską Sekcję Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF. Wstęp – 2 zł. Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka datków dla Ukrainy.

  • Muzyczne Mosty – Koncert w Filharmonii Krakowskiej

W ramach projektu Muzyczne Mosty, będącego formą współpracy międzyinstytucjonalnej zainicjowanej przez Filharmonię Krakowską w marcu 2021 roku i z powodzenie realizowaną w warstwie lokalnej, regionalnej i międzynarodowej, w niedzielę, 20 marca o godz. 18.00 w sali koncertowej przy ul. Zwierzynieckiej odbędzie się koncert Sinfonietty Cracovii wraz z muzykami Orkiestry Filharmonii Krakowskiej pod batutą ich szefa artystycznego – Alexandra Humali. W koncercie udział weźmie także ukraińska sopranistka, Mariana Poltorak.

Podczas koncertu w foyer Filharmonii prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz zakupu apteczek taktycznych, które przesłane zostaną na Ukrainę.

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.