Błękitni Modlnica remisują z MKS Nowa Proszowianka

Klasa Okręgowa: Błękitni Modlnica (gm. Wielka Wieś) remisują z MKS Nowa Proszowianka 2:2.

Od początku meczu celniej strzelali goście. Już w 22 minucie do bramki piłkę posłał Dawid Wrona. W 67. minucie na 0:2 strzelił Adam Przeniosło. Kiedy widać było już zdecydowaną przewagę gości niektórzy z kibiców zaczęli tracić nadzieję w sukces ich ukochanej drużyny.

Jednak w 81. minucie zdarzyło się coś niespodziewanego, Mateusz Bednarz strzelił bramkę samobójczą. To dodało wiatru w skrzydła Błękitnych i rzucili się do ataku. W doliczonym czasie gry 90+5 minucie udało im się wcisnąć gola na remis (Artur Katarzyński).