7 najgorszych selekcjonerów Euro 2020

Rosyjscy dziennikarze wybrali 7 najgorszych selekcjonerów reprezentacji. Wśród nich trener Polski.

Senol Gunes (Turcja), Roberto Martinez (Belgia), Stanisław Czerczesow (Rosja), Didier Deschamps (Francja), Fernando Santos (Portugalia), Joahim Loew (Niemcy) – takie nazwiska poza Paulo Sousa pojawiają się w rosyjskich mediach. Poniżej cytujemy wypowiedź soccer.ru o polskim trenerze:

„Trudno powiedzieć, jakie były zasługi Portugalczyka, który dotychczas nie pokazał niczego wielkiego, że oddano mu kilka miesięcy temu do dyspozycji dość ciekawą polską drużynę. Absurdalność powierzenia kadry specjaliście, który spędził większość kariery trenerskiej w trzeciorzędnych klubach, potwierdził kiepski występ Polaków na Euro 2020. Skład tego zespołu, patrząc na nazwiska, na pewno nie był gorszy od czeskiej drużyny, a mógł nawet śmiało konkurować z Duńczykami. Ale spójrzcie, gdzie są oni, a gdzie Polacy, którzy zaufali portugalskiemu szachrajowi – czytamy na soccer.ru.”

Komentarze

podkrakowskie.info

Ten portal możesz tworzyć razem z nami! Masz ciekawe ℹ️ info, 📆 wydarzenie, czy 🖼 zdjęcie? ⤵️ Wyślij na adres: redakcja@podkrakowskie.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.