16 milionów do rozdania! Zagłosuj!

Samorząd wojewódzki w ręce mieszkańców dał aż 16 milionów złotych! Już tylko do piątku 14 czerwca można zagłosować na wybrane zadania w tegorocznym Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. O głosy Małopolan walczy w sumie ponad 230 projektów.

Dzięki tej inicjatywie samorządu województwa do naszego powiatu może trafić nawet kilkaset tysięcy złotych. Ale najpierw trzeba oddać swój głos.

Po raz siódmy ruszył Małopolski Budżet Obywatelski. Na liście zgłoszonych przez mieszkańców propozycji nie zabrakło tych z powiatu krakowskiego. Teraz, oddając głos do 14 czerwca, o tym, która inicjatywa będzie realizowana, może zadecydować każdy uprawniony mieszkaniec regionu.

– Małopolanie chcą zmieniać Małopolskę! Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich. W tej edycji mamy aż 16 mln złotych na realizację zwycięskich projektów. Naprawdę jest z czego wybierać i na co głosować! – zachęca Iwona Gibas, członek zarządu województwa.

A jest z czego wybierać. Na liście zadań tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, które dopuszczono do głosowania, znalazły się 232 projekty: 190 o charakterze regionalnym oraz 42 ogólnowojewódzkie.

fot. pixabay.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.